Kosova Depo Mermer, Granit ve Uygulama

 

  1. Hakkımızda:

Şubat 2012 yılında Balkanlardaki Prishtine deposuyla ticari hayatına başlayan Inter Stone L.L.C., 2014 yılında “İnter Stone Peja” depo, 2016 sonunda “Inter Stone L.L.C. Prishtine” yeni depo şubelerini açarak hızlı bir şekilde büyümeye devam eden İnter stone, ortaklarından aldığı güçle, 2020 yıllında tüm Balkanların en büyük mermer ve granit toptan satışçısı olmayı hedeflemektedir.

 

Bir “Emmioğlu Grup” grup firması olan “Inter Stone L.L.C.”, grubun kendi ocaklarından çıkardığı mermer ve travertenleri, bunlara ek olarak Hindistan, Çin, İtalya, İspanya ve Güney Afrika’dan ithal ettiği granitleri ve diğer taşları Balkanlar bölgesinde satmak için kurulan stratejik bir dağıtım noktasıdır.

 

Bölgenin en büyük mermer ve granit depolarından birine sahip olan “Inter Stone L.L.C.” Hindistan, Çin, İtalya, İspanya ve Güney Afrika’dan ithal ettiği granitler ile bölgedeki en büyük doğal tas galerilerinden birini oluşturmuştur. Altmıştan fazla granit, yirmiden fazla mermer, Üç adet de traverten çeşidiyle ve bunların haricinde Quartz ve Oniyx ürünleriyle sizlere kaliteli bir koleksiyon hazırlayan Inter Stone, güler yüzlü servisi, ürünün arkasında duran yapısı ve sabit fiyat garantisi ile sizlere güvenilir bir tedarikçi yada diğer bir tabirle yol arkadaşı olmayı amaçlamıştır.

 

  1. Satış Politikası:

İnter Stone L.L.C. ucuz fiyat odaklı bir şirket olmaktan ziyade, kaliteli ürün ve mantıklı fiyat stratejisini seçmiştir. Bunun için çok çalışan şirketimiz Hindistan’ın en büyük granit üreticisi ile anlaşarak kalite çitasını Amerika ve Avrupa standartlarına yükseltmiştir. Diğer zor bir Pazar olan Çin bölgesinde ise kendi denetim ekibini kuran İnter Stone L.L.C. Çin ürünlerinde de uygun fiyata kaliteli ürün alınabileceğini müşterilerine göstermiştir.

 

İnter Stone L.L.C. olarak, geniş müşteri portföyümüz ile müşterilerimizi kendi mekânlarında ziyaret ediyor, yaptığımız hizmeti ayaklarına kadar götürüyoruz. Bununla beraber, sadece ürünü satmakla kalmıyor, satış sonrasında karşılaşılan her türlü problemde, ürünümüzün arkasında duruyor, müşterimizi asla mağdur etmiyoruz.

 

  1. Free zone:

İnter Stone L.L.C. 2013 yılında Pristine gümrüksüz depo  (Free Zone) olma özelliğini  elde etmiştir. İnter Stone L.L.C, Free Zone özelliği ile Balkanlardaki ihracatı kolaylaştırmış, satışları hızlandırmış ve bölgedeki müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmıştır.

 

Free zone bize hangi kolaylıkları sağlıyor?

  • İstediğiniz konteyneri seçerek çifte vergi ödemeden, ithalatınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sermayenizi bir konteyner ve bir ürün için bloke etmenize gerek yok. Granit, travertene ve quartz gibi ürünleri tek kamyonda birleştirebilirsiniz. Hatta bunun ötesinde plak ve döşeme de ekleyebilirsiniz.
  • 45 gün beklemeden farklı ülkelerin ürünlerini birleştirip 3 gün içinde ithalatınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Konteynerinizi açtığınızda sürpriz ile karşılaşmazsınız. Çünkü içinde sadece sizin seçtiğiniz ürünler bulunacaktır.
Kosova Depo Mermer, Granit ve Uygulama
Magj, Pristhine KM 15
Te Preoce KOSOVA
Telefon : +386 49 491 444