KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

by admin

İlimiz Hafik İlçesi, Beykonağı Köyü sınırlarında bulunan mermer ruhsatımızda çalışma yapmak için yapılan izin girişimlerinin hukuksuz olduğu iddiası ile alakalı Şirketimiz hakkında asılsız haberler ve sosyal medya paylaşımları yapılmaktadır. Şirketimiz Türkiye de ve bölgede saygınlığı olan insan ve çevre odaklı olarak çalışan maden firmasıdır. Şirketimiz başta ülke ekonomisi olmak üzere çalıştığı bölgede İstihdam sağlayan bir firmadır. Hiçbir zaman kanunların öngördüğü ve gösterdiği yoldan sapmadan hedefleri doğrultusunda ilerlemiştir.

Yapılan gerçek dışı, yalanlar ile dolu, hakaret ve iftira içerikli haberler ile görevini yapan devlet kurumları, kanunları uygulayan memurlar ve ülke ekonomisi için çalışan şirketimiz yıpratılmaya, farklı algılar oluşturulmaya çalışılmaktadır.

Bizler Şirket olarak 3213 Sayılı Maden Kanununun ön gördüğü tüm izinleri alarak insan ve çevre odaklı çalışmalarımıza devem edeceğiz. Katkı sağlayacağımız her bir kuruşun ülkemizin gelişmesinde katkısı olacağını düşünmekteyiz. Madencilik faaliyetlerimiz sonucunda gelecek nesiller için sağlıklı ve huzurlu bir çevre bırakacağımızdan hiç kimsenin şüphe duymaması temennisi ile saygılarımızı sunarız.

ArabicChinese (Simplified)EnglishTurkish