Emmioğlu Grup Sivas Hediye Daire

by admin

Sivas Valisi Davut Gül´ünde katılımı ile gerçekleşen geleneksel iftar yemeği gerçekleşti. Programın ev sahipliğini yapan Emmioğlu Grup yönetimi kendileri ile birlikte çalışanlara 20 daire hediye etti.

Emmioğlu Grup yönetimi düzenlemiş olduğu iftar programında evi olmayan çalışanlarına hediye dairelerinin teslim töreni davetlilerin katılımı ile gerçekleşti.

Her sene geleneksel hale getirilen iftar yemeğinde konuşan Emmioğlu Grup Yönetim Kurulu başkan vekili Musa Emmioğlu paylaştıkça daha güzel işlerin ortaya çıktığını dile getirerek şunları ifade etti. “Bildiğiniz üzere, manevi hazzın ve lezzetin zirve yaptığı kutlu bir ayın sonlarındayız. Mübarek Ramazan ayının eşsiz ve mana yüklü derin ikliminden millet olarak hep birlikte feyizlendik ve ibadetlerimizi yerine getirmeye çalıştık. Emmioğlu Grup ailesi olarak her yıl evi olmayan çalışanlarımızı belli kriterler ile belirleyerek ev sahibi yapıyoruz. Bu senede bizimle beraber çalışan 20 personelimizi ev sahibi yapmayı kararlaştırdık. Ailemizin büyüğü R. Mustafa Emmioğlu´nun öncülüğünde geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğumuz bir proje. İnşallah Allah nasip ederse önümüzdeki yıllarda yine bu şekilde evler hediye etmeye devam edeceğiz. Ev hediye ettiğimiz çalışanlarımıza rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin. Katılımlarından dolayı teşekkür ederim dedi.”

Emmioğlu Grup iftar yemeğinde konuşan Sivas Valisi Davut Gül çalışan üreten kişileri sahip çıkmak gerekir diyerek şunları söyledi.“Sivas´ımızın önde gelen firmalarından biri olan Emmioğlu Grup ailesinin böylesine anlamlı bir ayda böyle güzel bir hayır işi yapmaları gerçekten çok güzel bir davranış. Bu tür davranışlar çalışanları işlerine daha çok sahip çıkmalarını sağlar. Aynı zamanda üreterek çalışarak toplumların daha iyi yere gelmesinin de bir göstergesidir. Hepsi emek işi. Ev hediye edilen vatandaşlarımızı tebrik ediyor hayırlı uğurlu olsun. Emmioğlu Grup ailesinin de işlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Ev hediye edilen Emmioğlu Grup çalışanları ise isimlerinin okunmasıyla heyecanlanarak duygusal anlar yaşadılar.

Hediye edilen evlerin anahtarları Sivas Valisi Davut Gül tarafından ve Emmioğlu Grup Ailesi yöneticileri tarafından takdim edildi.