Emmioğlu Madencilik A.Ş.

Emmioğlu Madencilik A.Ş.

Durmaksızın yenilenen tesisleriyle Türkiye’nin madencilik sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olarak, Türkiye’nin ihtiyacı olan ham maddeyi en iyi şekilde karşılamak, doğaya ve yasalara saygılı üretim yapabilmek amacıyla sürekli olarak yeniliyoruz.

Emmioğlu Mermer A.Ş.

Emmioğlu Mermer A.Ş.

Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Emmioğlu Mermer, en son teknolojik ve üretim araçlarıyla blok mermer üretimi yanı sıra, fabrikalarında da çeşitli ebatlarda mermer plaka üretimini yapmaktadır. Tecrübeli ve teknik donanımla, personelimizle ve artan ocak sayımızla gerek yurt içinde gerekse de dış piyasada hızla büyümekteyiz. Yeni pazar yerlerinin yarı sıra yurtdışı birçok ülkeye ihracat yaparak dış piyasadaki pazar payımızı sürekli genişletmekteyiz.

Emmioğlu Petrol A.Ş.

Emmioğlu Petrol A.Ş.

Emmioğlu Akaryakıt, hedeflerine ulaşırken çevreye ve hukuka saygılı olarak hizmet,ürün gibi her alanda kaliteyi arttırarak müşteri memnuniyeti sağlamayı temel ilke kabul etmiştir.Hızlı büyümesini bugün de aynı kararlıkla sürdüren Emmioğlu Akaryakıt A.Ş., perakende satışlar, ticari ve endüstriyel yakıtlar, madeni yağlar, depolama konularında faaliyet göstermektedir.

Emmioğlu İnşaat A.Ş.

Emmioğlu İnşaat A.Ş.

Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren Emmioğlu İnşaat, büyük projeleriyle geleceğin Türkiye’sini inşaa etmek konusunda üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

EMCO Dış Ticaret Ltd. Şti.

Emco Dış Ticaret Ltd. Şti.

Enerji üretmek bir memleket meselesi. Ülkenin enerji bağımlılığından kurtulması yenilenebilir enerji kaynakları üzerinde yoğunlaşmakla mümkün. Doğanın çok cömert davrandığı Anadolu coğrafyası güneş gibi, rüzgâr gibi birçok yenilenebilir enerji kaynağına ev sahipliği yapıyor. Planlı ve stratejik enerji yatırımları ile Emco Dış Ticaret, güneş enerjisi panelleri ile elektrik üretimi yaparak, hem çevre kirliliğine çözüm, hem de tükenebilir enerji kaynaklarına alternatif olma yolunda çözüm üretmektedir.